22 Mei 2019
Cup
22 May  
FT'
FC Lokomotiv Moscow
1 - 0
Ural
23 Mei 2019
2nd Division:: Ural/Povolzhye stage 2: group B
23 May  
FT'
FC Chelyabinsk
1 - 0
Ural II
FT'
Lada Togliati
0 - 5
FC Ufa II
Russia - 2nd Division:: Ural/Povolzhye stage 2: group A
23 May  
FT'
KamAZ
1 - 3
Syzran-2003
FT'
Neftekhimik
5 - 1
NoSta
FT'
Volga Ulyanovsk
1 - 0
Zvezda Perm
24 Mei 2019
2nd Division:: south
24 May  
AAW'
Akademia Rostov
0 - 3
Krasnodar 3
FT'
Chayka
5 - 1
Biolog Novokubansk
FT'
Dinamo Stavropol
0 - 4
Chernomorets Novorossiysk
FT'
Legion Dinamo
0 - 0
Urozhay
FT'
Mashuk-KMV
1 - 1
Spartak Nalchik
FT'
Spartak Vladikavkaz
0 - 2
FC Volgar
FT'
Druzhba
2 - 0
Angusht Nazran
25 Mei 2019
2nd Division:: west
25 May  
20:00'
Luki-Energiya
? - ?
Murom
Russia - 2nd Division:: east
25 May  
15:00'
Zenit Irkutsk
? - ?
Irtysh
16:00'
FC Chita
? - ?
Dinamo Barnaul
Russia - 1st Division
25 May  
17:00'
FC Sibir Novosibirsk
? - ?
FC Krasnodar-2
19:00'
FC Armavir
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
19:00'
FC Baltika Kaliningrad
? - ?
FC Tyumen
19:00'
FC Fakel Voronezh
? - ?
Tom Tomsk
19:00'
FC Khimki
? - ?
FC Luch Vladivostok
19:00'
FC Nizhny Novgorod
? - ?
Mordovya
19:00'
FC Rotor
? - ?
FC Chertanovo Moscow
19:00'
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Avangard Kursk
19:00'
FC Spartak-2 Moscow
? - ?
PFC Sochi
19:00'
FC Tambov
? - ?
FC Zenit-2 St Petersburg
26 Mei 2019
2nd Division:: west
26 May  
18:00'
Kolomna
? - ?
Tekstilshchik
20:00'
Pskov 747
? - ?
Veles Moscow
21:00'
Leningradets
? - ?
Torpedo Vladimir
21:30'
Znamya
? - ?
FC Dolgoprudny
AAW'
Dnepr Smolensk
0 - 3
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Russia - 2nd Division:: center
26 May  
18:00'
Kaluga
? - ?
Khimki 2
20:00'
Salyut Belgorod
? - ?
FC Rotor Volgograd II
20:00'
Strogino
? - ?
Zorky Krasnogorsk
21:00'
FC Ryazan
? - ?
Dinamo Briansk
21:00'
Kvant Obninsk
? - ?
Khimik Novomoskovsk
21:00'
Sokol Saratov
? - ?
Metalurg Lypetsk
21:00'
Torpedo Moscow
? - ?
Saturn Ramenskoye
Russia - Premier League
26 May  
18:00'
CSKA Moscow
? - ?
Krylya Sovetov Samara
18:00'
FC Anzhi Makhachkala
? - ?
Ural
18:00'
FC Dinamo Moscow
? - ?
FC Arsenal Tula
18:00'
FC Krasnodar
? - ?
FC Rubin Kazan
18:00'
FC Lokomotiv Moscow
? - ?
FC Ufa
18:00'
FC Orenburg
? - ?
FC Spartak Moscow
18:00'
Zenit St. Petersburg
? - ?
Yenisey Krasnoyarsk
18:00'
Republican FC Akhmat Grozny
? - ?
FK Rostov